1 czerwca, 2020 by Brak komentarzy

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku odbył się „Dzień Onkologii”. Wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek, 17 lutego. Trwało pomiędzy godzinami 12 a 14 w Sali Konferencyjnej szpitala w Słupsku przy ulicy Hubalczyków 1.
To była doskonała okazja do tego, by zdobyć wiedzę na temat zapobiegania i leczenia chorób onkologicznych – na tej wiedzy wszyscy mogą skorzystać. Akcja skierowana była w stronę osób chorych onkologicznie, ale też dla tych, którzy są zdrowi, ale też jednocześnie zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy w tej dziedzinie.
Organizatorzy przewidzieli bardzo zróżnicowany program, który miał na celu przybliżenie wszystkim zagadnień związanych z onkologią. Można było spotkać się z lekarzem-onkologiem, chirurgiem-onkologiem, pielęgniarką onkologiczną, czy psychologiem i dietetykiem. Do udziału w akcji zostali zaproszeni także przedstawiciele dwóch onkologicznych fundacji, które pomagają osobom chorym – „Omealife” i „Trzy Maliny”. Porozmawiać było można też z właścicielką sklepu medycznego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *