Szansa na nieruchomość: II przetarg na działkę nieużytkową w Słupsku

Home » Szansa na nieruchomość: II przetarg na działkę nieużytkową w Słupsku

Zapraszamy do udziału w drugim nieograniczonym przetargu ustnym na zakup nieruchomości będącej własnością miasta Słupska. Położona przy ulicy B. Krzywoustego, nieruchomość niezabudowana o powierzchni 9843m² (działka nr 1/64 w obrębie nr 0012), zostaje wystawiona na sprzedaż.

Informacje o nieruchomości:

Nieruchomość ta jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o nazwie „Krzywoustego – A”, przeznaczonym dla terenów produkcyjno-składowych i usługowych. Zgodnie z tym planem, możliwe zastosowania i ograniczenia zabudowy zostały szczegółowo opisane.

Położenie nieruchomości w południowo-zachodniej części miasta, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, stanowi jej znaczącą zaletę. Działka charakteryzuje się regularnym kształtem, lekko nieregularnym terenem porośniętym niską roślinnością. Na jej obszarze znajduje się plac betonowy oraz latarnia.

Inwestycje i potencjalne ograniczenia:

Należy pamiętać, że działka jest objęta decyzją PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., zgodnie z którą planowane są prace związane z przebudową układów torowych na stacji Słupsk. W związku z tym mogą wystąpić pewne ograniczenia w korzystaniu z nieruchomości, takie jak wycinka zieleni czy siew trawnika.

Warunki przetargu:

Przetarg odbędzie się w dniu 07.05.2024 roku o godzinie 10:00 w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (IIp.). Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 30.04.2024 roku.

Kontakt i dodatkowe informacje:

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w pokoju 215 Urzędu Miejskiego w Słupsku (Wydział Zarządzania Nieruchomościami), telefonicznie pod numerem 59 8488410, oraz na oficjalnej stronie internetowej: https://bip.um.slupsk.pl/przetargi/2676.html.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x