Promocja zawodu policjanta na targach, festynach i piknikach: #ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM

Home » Promocja zawodu policjanta na targach, festynach i piknikach: #ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM

W minionym tygodniu, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku uczestniczyli w targach, festynach i piknikach zorganizowanych na terenie Słupska i powiatu słupskiego. W trakcie tych wydarzeń mundurowi prowadzili rozmowy profilaktyczne, przypominając o zasadach bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu i nad wodą w związku ze zbliżającymi się wakacjami. Była to również doskonała okazja do promowania zawodu policjanta i przybliżenia zainteresowanym, jak wygląda służba w policyjnym mundurze.

Atrakcje i promocja zawodu

Na terenie Słupska i powiatu słupskiego odbyły się różnorodne festyny, pikniki i targi, w których aktywnie uczestniczyli funkcjonariusze. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów znalazły się kiermasze, loterie i zawody sportowe. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez słupskich policjantów. Prezentacja policyjnego sprzętu, takich jak radiowóz, motocykl, czy umiejętności policyjnego psa z przewodnikiem, przyciągnęły uwagę licznych uczestników.

Targi, festyny i pikniki były doskonałą okazją, aby zachęcić młodych ludzi do rozważenia kariery w policji. Funkcjonariusze przedstawiali możliwości, jakie daje służba w policyjnym mundurze, oraz informowali, co należy zrobić, aby w przyszłości móc zostać policjantem. Młodzi ludzie mogli dowiedzieć się o korzyściach i wyzwaniach związanych z pracą w policji, co mogło wpłynąć na ich decyzje zawodowe.

Bezpieczeństwo na wakacjach

Podczas zorganizowanych wydarzeń, funkcjonariusze omówili również kwestie związane z bezpieczeństwem w okresie wakacyjnym. Przypomnieli o zasadach bezpiecznego spędzania czasu nad wodą oraz na świeżym powietrzu, podkreślając znaczenie odpowiedzialnego zachowania w różnych sytuacjach. Takie inicjatywy są niezwykle ważne, aby zapewnić bezpieczne i bezproblemowe wakacje dla wszystkich mieszkańców regionu.

Zostań pomorskim policjantem

Kampania #ZOSTAŃ POMORSKIM POLICJANTEM, realizowana podczas tych wydarzeń, ma na celu zwiększenie świadomości na temat zawodu policjanta oraz rekrutacji do służby. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z funkcjonariuszami, mieszkańcy mogli lepiej poznać realia pracy w policji i dowiedzieć się, jakie kroki podjąć, aby dołączyć do jej szeregów.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x