W Ośrodku Teatralnym Rondo odbędzie się niesamowita wystawa studentów łódzkiej filmówki. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Home » W Ośrodku Teatralnym Rondo odbędzie się niesamowita wystawa studentów łódzkiej filmówki. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Ośrodek Teatralny Rondo ma ogromny zaszczyt zaprosić do swojej galerii. Tym razem powód jest naprawdę szczególny. Bowiem ma tam miejsce wystawa prac stworzonych przez studentów Łódzkiej Szkoły Filmowej. 21 maja odbędzie się również wernisaż, w którym będzie można brać udział też przez Internet – bez konieczności wychodzenia z domu.

Sprawdź

Szczegóły niesamowitej wystawy

http://www.portalslupsk.pl/vygM.html

Nie da się ukryć – wystawa studentów ze Szkoły Filmowej w Łodzi to ogromne wydarzenie dla naszego Ośrodka Teatralnego Rondo. Wystawa nosi nazwę „ID_tentity”. Artyści zmierzyli się z problemem zdefiniowania na nowo przestrzeni prywatnej i własnej tożsamości. To problem, który dotyka współczesnych bardzo często. Podczas wernisażu będzie można spotkać się z artystami, bowiem przewidziano spotkanie autorskie. Nie można przeoczyć tej wystawy – to prawdziwa artystyczna uczta dla zmysłów i umysłu. Przekonaj się o tym osobiście. Naprawdę warto.

ciTV.jpg

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x