Akcja na Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Home » Akcja na Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku uznali, że Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który przypada na 23 kwietnia, to najlepsza pora na propagowanie idei czytelnictwa i promowania spędzania wolnego czasu przy lekturze.

Sprawdź

Akcja uczniów i nauczycieli zorganizowana została pod hasłem „Moja ulubiona książka – pochwal się swoją książką!” i polega na zamieszczaniu w Internecie swoich zdjęć z ukochanymi książkami.

http://www.portalslupsk.pl/BoMa.html

Daniel Stawski z Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku twierdzi, że cała akcja ma na celu promowanie czytelnictwa, czyli rozpowszechnienie tego, na co duży nacisk położony jest w Zespole Szkół. Szkoła bowiem stara się, by uczniowie zmieniali się w aktywnych odbiorców kultury i chłonęli kulturę czytelniczą w sposób aktywny, a także świadomy. Uczniowie z Zespołu Szkół Informatycznych i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Słupsku chcą, by czytanie było nie tylko kwestią przyzwyczajenia, ale też stało się przyjemnością i rozrywką.

ZnJv.jpg

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x