Słupsk aktywnie: w ruchu ku rowerowej stolicy Polski 2024

Home » Słupsk aktywnie: w ruchu ku rowerowej stolicy Polski 2024

Słupsk włącza się w ogólnopolską rywalizację rowerową

Wsiadamy na rowery i rozpoczynamy rozgrzewkę!

Słupsk dołączył do grona miast i gmin biorących udział w ogólnokrajowej zabawie w ramach projektu Aktywne Miasta. Imprezę organizuje miasto Bydgoszcz. Do 21 maja mieszkańcy będą pokonywać kilometry dla swoich miejscowości, przygotowując się do czerwcowej rywalizacji.

Miasto Bydgoszcz serdecznie zaprasza do kolejnej edycji ogólnopolskiej zabawy rowerowej. Oficjalny trening stanowi doskonałą rozgrzewkę przed czerwcowymi zawodami o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Mieszkańcy miast i gmin, dołączając do treningu, poznają szczegóły zabawy oraz funkcjonowanie bezpłatnej aplikacji Aktywne Miasta. Zasady podczas treningu różnią się od tych obowiązujących podczas głównej rywalizacji. Przejechane kilometry sumują się dla wybranej miejscowości. Natomiast w głównej rywalizacji, przejechane kilometry są przeliczane na punkty, uwzględniając liczbę mieszkańców.

Jak dołączyć do treningu już dziś?

  • Znajdź i pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta z odpowiedniego sklepu.
  • Wybierz „Rywalizacje” z menu, a następnie w zakładce „Ogólne” znajdź „Trening Rowerowej Stolicy Polski 2024” – UWAGA: dla Miast lub dla Gmin.
  • Wybierz Miasto lub Gminę, dla której będziesz pokonywać kilometry.
  • Następnie wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i bierz udział w zabawie razem z przyjaciółmi!

Dlaczego warto?

Pobierając aplikację, zyskujesz dostęp do bezpłatnego narzędzia treningowego, indywidualnych rankingów oraz historii swoich aktywności. Biorąc udział w rywalizacji, masz szansę sprawdzić się w ogólnokrajowej zawodach, bawić się z przyjaciółmi i pokonywać kilometry dla swojej małej ojczyzny w ogólnopolskim konkursie. Aplikacja Aktywne Miasta jest w pełni zintegrowana z Garmin Connect, co pozwala na importowanie treningów. Zapisując się już teraz na trening, nie przegapisz czerwcowej rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.

Lokalny regulamin przyznawania nagród zostanie ogłoszony w maju!

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x