Wypadek dziesięciu aut na ulicy Gdańskiej

Home » Wypadek dziesięciu aut na ulicy Gdańskiej

Do niecodziennego zdarzenia doszło na ulicy Gdańskiej. Karambol aż dziesięciu samochodów w Słupsku!

  1. Karambol na ulicy Gdańskiej

Na ulicy Gdańskiej w Słupsku doszło do karambolu aż dziesięciu samochodów. A wszystko przez nagłe hamowanie i uszkodzenie zbiorników, które pojazd ciężarowy przewoził. Śliska substancja ze zbiorników zalała całą ulicę Gdańską. To przez tę substancję głównie doszło do poważnego karambolu.

Karambol na ulicy Gdańskiej

W Słupsku na ulicy Gdańskiej 16 lipca doszło do wypadku, w którym udział wzięło aż 10 samochodów. Podczas nagłego hamowania samochodu ciężarowego uszkodził się przewożony ładunek. I tym samym płynna zawartość ekstraktu z przypraw rozlała się po jezdni. Skutkiem zanieczyszczonej jezdni ulicy Gdańskiej doszło do kolizji, w której udział łącznie wzięło aż dziesięć pojazdów.

Na szczęście nikt z uczestników karambolu nie odniósł większych obrażeń. Droga długi czas była zablokowana. Ruchem kierowali policjanci, a wjeżdżające do miasta samochody musiały kierować się na objazd przez ulicę Klonową. Służby mundurowe oczywiście rozpoczęły niezwłocznie czynności związane z ustaleniem przyczyny zaistniałego zdarzenia.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x