Niebezpiecznie przepełnione autobusy

Home » Niebezpiecznie przepełnione autobusy

Mieszkańcy Słupska skarżą się i zwracają uwagę na fakt, że biorąc pod uwagę sytuację panującą na świecie i w Polsce, a także wprowadzony w związku z tym reżim sanitarny, autobusy miejskie linii numer 2 jeżdżą zdecydowanie zbyt rzadko. Z tego też powodu są przepełnione.
Zaniepokojeni mieszkańcy domagają się, by autobusy na trasie numer 2 jeździły zdecydowanie częściej, co wpłynęłoby na komfort i bezpieczeństwo.
Tomasz Adamkiewicz z Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, który jest człowiekiem odpowiedzialnym za organizację ruchu miejskich autobusów, obiecał, że sprawa ta zostanie poddana stosownej analizie. Przypomina, że już kilkukrotnie zdarzyła się sytuacja podwojenia autobusów na bardziej obleganych trasach w Słupsku. Dotąd jednak trasa numer 2 nie była za taką uważana. Przypomina także, że już niedługo miasto postara się wrócić do normalnego funkcjonowania, także pod względem organizacji ruchu autobusów miejskich, a to może spowodować brak wolnych pojazdów, by na niektóre linie wyjeżdżały autobusy podwójnie.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x