Niebezpiecznie przepełnione autobusy

21 kwietnia, 2020 by Brak komentarzy

Mieszkańcy Słupska skarżą się i zwracają uwagę na fakt, że biorąc pod uwagę sytuację panującą na świecie i w Polsce, a także wprowadzony w związku z tym reżim sanitarny, autobusy miejskie linii numer 2 jeżdżą zdecydowanie zbyt rzadko. Z tego też powodu są przepełnione.
Zaniepokojeni mieszkańcy domagają się, by autobusy na trasie numer 2 jeździły zdecydowanie częściej, co wpłynęłoby na komfort i bezpieczeństwo.
Tomasz Adamkiewicz z Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, który jest człowiekiem odpowiedzialnym za organizację ruchu miejskich autobusów, obiecał, że sprawa ta zostanie poddana stosownej analizie. Przypomina, że już kilkukrotnie zdarzyła się sytuacja podwojenia autobusów na bardziej obleganych trasach w Słupsku. Dotąd jednak trasa numer 2 nie była za taką uważana. Przypomina także, że już niedługo miasto postara się wrócić do normalnego funkcjonowania, także pod względem organizacji ruchu autobusów miejskich, a to może spowodować brak wolnych pojazdów, by na niektóre linie wyjeżdżały autobusy podwójnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *