Kolorowanki dla przedszkolaków

10 listopada, 2020 by Brak komentarzy

Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych imienia Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku wyszli z inicjatywą i stworzyli jedyne w swoim rodzaju kolorowanki skierowane do najmłodszych mieszkańców Słupska.

Wszystko zaczęło się od Małgorzaty Siupik – Winiszewskiej, która była inicjatorką akcji. Kobieta pracuje jako pedagog w liceum plastycznym w Słupsku. Stworzone na poczet akcji prace zostały oficjalnie przekazane do Przedszkola Miejskiego nr 12 „Niezapominajka” w Słupsku. Każdy zainteresowany akcją może je jednak pobrać z Internetu.

Daniel Stawski z Liceum Sztuk Plastycznych im. St. I. Witkiewicza w Słupsku mówi, że wszystko zaczęło się od inicjatywy pedagog szkolnej, która spotkała się z olbrzymim odzewem ze strony uczniów „plastyka”. Powstało wiele prac, w tym część wzorowana na bohaterach kreskówek, czy odwzorowująca kierunki kształcenia w zespole szkół. Uczniowie wyrazili też nadzieję, że zarówno przedszkolaki, jak i ich rodzice będą się wspólnie bardzo dobrze bawić przy kolorowaniu otrzymanych kolorowanek. Dzieci z „Niezapominajki” już mogą cieszyć się swoimi prezentami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *