Podejrzana o zabójstwo zostaje w areszcie

Home » Podejrzana o zabójstwo zostaje w areszcie

Anna I, która jest podejrzana o zabicie swojego partnera, zostaje w areszcie. Sąd Okręgowy w Słupsku przedłuża tymczasowe aresztowanie.

  1. Śmierć obywatela Niderlandów
  2. Zarzuty dla mieszkanki Słupska

Na ulicy Długosza w Słupsku doszło do tragedii. Kobieta w wyniku kłótni zaatakowała nożem swojego partnera. Teraz w areszcie czeka na karę.

Śmierć obywatela Niderlandów

Albert G., który był obywatelem Niderlandów, zginął w jednym z mieszkań w Słupsku, w którym mieszkał z Anną I. Po imprezie alkoholowej, która wydarzyła się w nocy z 7 na 8 września, między Anną I. a jej partnerem doszło do kłótni. Kobieta poszła po nóż, którym po chwili zadała ciosy mężczyźnie w ramię oraz udo. Według ustaleń Anna I. wyszła po tej sytuacji z domu i wróciła do mieszkania nad ranem. Wtedy zauważyła swojego partnera siedzącego na kanapie bez ruchu. Wezwała pogotowie, ale było już za późno. Zgon stwierdzono w okolicy 4 nad ranem.

Zarzuty dla mieszkanki Słupska

Podejrzana Anna I. usłyszała zarzut zabójstwa. Podczas przesłuchania oraz na aresztowym posiedzeniu w Sądzie Rejonowym w Słupsku przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Ostatecznie objęto ją trzymiesięcznym aresztem. Adwokat podejrzanej złożył zażalenie. Według obrońcy w sytuacji przyznania się do zarzutów zamiast aresztu tymczasowego wystarczy dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Sąd rozpatrzył zażalenie, ale utrzymał swoje stanowisko. Anna I. pozostaje w areszcie.

Za zabójstwo sprawcy grozi od 3 do 15 lat, 25 lat lub kara dożywocia.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x