Na pomoc Barf’owi

Home » Na pomoc Barf’owi

Uczniowie Technikum Weterynarii przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku postanowili włączyć się w akcję pomocy dla boa dusiciela, który potrzebuje pomocy i leczenia po ciężkich doświadczeniach.
Do koszmarnego stanu doprowadziły węża imieniem Barf okropne warunki wcześniejszej hodowli u wcześniejszego „opiekuna”. Wąż nie miał odpowiedniego terrarium, był zamknięty w za małym zbiorniku, nie mógł też liczyć na stworzenie mu odpowiednich warunków do rozwoju. W dodatku bł karmiony żywymi gryzoniami. Swojej ostatniej ofiary nie zabił – był na to zbyt chory i osłabiony lub też po prostu nie był głodny. Głodny był jednak szczur, który swoje jedyne źródło pożywienia odnalazł właśnie w wężu. Zwierzęciem w bardzo złym stanie zaopiekował się mieszkaniec Słupska, właściciel specjalistycznego sklepu zoologicznego, Mateusz Krueger Pakuła.
Do pomocy poranionemu, zjadanemu żywcem zwierzęciu włączyli się też uczniowie Technikum Weterynarii przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku. Na cel leczenia węża zorganizowano zbiórkę pieniędzy.

0 0 zagłosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz komentarz.x